Hoşgeldiniz  

TSO Başkanı Mescier 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Gününü Kutladı

Okan Küçük | 01 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MESCİER, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

              Başkan MESCİER, yayınladığı mesajda; “Ülkelerin gerek ekonomik gerekse sosyal alanlarda gelişebilmeleri ve kalkınma yolunda sağlam adımlarla ilerleyebilmeleri, işçi ve işverenlerin karşılıklı özveri aynı zamanda etkili bir iletişim ve işbirliği sayesinde mümkündür.

             Bu nedenle emeğe gereken değeri vermek ve aynı zamanda korumak, sosyal bir sorumluluk olmasının yanında,toplumun refahını arttırdığı gibi ekonominin de her alanda gelişip kalkınmasını sağlayacaktır.Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında büyük önemi olan çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Vali Çeber’in “1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü” Mesajı

‘Halk Günü Toplantıları’ Vatandaşla İlişkileri Güçlendiriyor

Karabük TSO Başkanı Mescier Berat Kandilini Kutladı

Başkan Vergili’den 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlama Mesajı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle