Hoşgeldiniz  

Tuğba Yeğin; MV. A.Adayı.

Okan Küçük | 01 Mayıs 2018 | Genel A- A+

                      Ak Parti Karabük Milletvekili A.Adayı genç, dinamik ve donanımlı bir isim olan Tuğba Yeğin,  beraberinde Ak Parti Kadın Kolları Eski yöneticilerinden Emin Kaya ile birlikte Karabük FARKLI Gazete’yi ziyaret etti. Ziyarette adaylığıyla ilgili bir açıklama yapan Yeğin;

            “1988 Karabük doğumluyum. Üniversiteyi Lisansımı Karadeniz Teknik Üniversitesi nde, yüksek lisansımı Karabük Üniversitesinde  tamamladım. Şu anda Karabük Üniversitesinde doktora yapmaktayım.Aynı zamanda aile şirketimiz olan Koyunlu Mobilya’da yöneticilik yapmaktayım. Bir önceki dönemde Kadın kollarında Medya Basın Başkanı olarak görev yaptım.

              Sayın cumhurbaşkanımızın genel başkanımız Reisimiz millete hizmet eden ömrünü bu yolda harcayan Recep Tayyip Erdoğan başkanımızın bütün konuşmalarında dile getirdiği Kadınlarımızı ve gençlerimizi siyasette daha aktif ve katılımcı görmek istiyorum konuşmalarına kayıtsız kalamadım cesaretimi topladım ve kadınlarımıza gençlerimize dahası Karabük’e hizmet etmeye aday adayıyım.

27.Dönem milletvekili seçimlerinde aday adaylığı başvurumu sizlerin de desteğini bekleyerek yapıyorum. Seçimimizin tüm İslam alemine, Türkiye’ye ve Karabük’e hayırlar getirmesini Cenabı Allahtan niyaz eder, teşekkür ederim.” dedi. 

          Karabük Ajans 78 ve Karabük FARKLI Gazete olarak Sayın Yeğin’e çıktığı bu yolda başarılar diler, nazik ziyaretlerli içinde ayrıca teşekkür ederiz. 

TUĞBA YEĞİN KİMDİR ?

               26 Ağustos 1988′ de Karabük’ te doğdu. Bekar. 2002 yılında Karabük Anayasa ilköğretim okulundan, 2005 yılında ise Karabük Demir Çelik Lisesi’nden 2. lik derecesi ile mezun oldu. Üniversiteyi Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünde okudum ve 2009 yılında 3. lük derecesi ile mezun oldum. 2010 yılında Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Matematik ana bilim dalında tezsiz yüksek lisansımı, 2012 yılında Karabük Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Matematik ana bilim dalında ise tezli yüksek lisansımı tamamladım. 2014 yılında başladığım Karabük Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Fakültesi İşletme ana bilim dalı Pazarlama alanında doktora yapmaktayım. Şuanda tez aşamasındayım. İyi derecede İngilizce bilmekteyim.

                 Karabük ilinde mobilya, inşaat ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren 40 yıldır Karabük iline hizmet eden ortak aile şirketimiz Koyunlu Mobilya San. ve Tic. Ltd Şti’ de 2009 yılından beri Bellona ve Çilek mağazaları yöneticiliği yapmaktayım. Aynı zamanda şirketimiz bünyesinde bireylere ve işletmelere özel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

           2015-2018 yılları arasında Karabük Ak Parti İl Kadın Kolları Yürütme Kurulu ‘nda Medya Basın Birim başkanı olarak görev yaptım. Görev yaptığım bu süreçte 25. ve 26. Dönem Milletvekilleri Genel Seçimlerinde çalıştım.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle