Hoşgeldiniz  

TÜGVA’dan EVET Yürüyüşü.

Okan Küçük | 07 Nisan 2017 | Genel A- A+

    Türkiye Gençlik Vakfı Yeni Nesil Gençlik Hareketi’nin bir parçası olarak geleceğe cüret etmeye, istikrarlı ve güçlü bir Türkiye’nin hayaline kavuşmaya, yarınlara bugünden birlik içinde bir mesaj bırakmak için faaliyetlerine devam ediyor.

 

TÜGVA açıklamasında ;  “Türkiye Gençlik Vakfı olarak, yeni nesil gencin enerjisi, hızı ve dinamizmiyle iyilik odaklı işler yapan, deneyimlerini paylaşan ve yaşatan bir vakıfçılık anlayışına sahip olarak mevcut aksak sistem yerine, halkın ve özellikle gençlerin özne olduğu, hem seçtiği, hem seçildiği, hem de yargılayabildiği bir Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ne geçiş sürecine destek oluyoruz. Bu geçiş sürecinde aktif rol oynayarak; bölgemiz, ülkemiz ve nesillerimizin geleceğine katkı sağlayacağımıza inandığımız için 8 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’de bütün kentlerimizde ülkemizin gençliği olarak, ‘TÜRKİYE İÇİN EVET’ yürüyüşü gerçekleştireceğiz.” denildi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle