Hoşgeldiniz  

Türk Bayrağı ‘Türk Kadının Zaferi Bisiklet Turu’ İle Elden Ele Gezecek

Okan Küçük | 10 Haziran 2018 | Genel A- A+

Muğla Mor Pedal Kadın Bisiklet Derneği tarafından faaliyete geçirilen ‘Türk Kadının Zaferi Bisiklet Turu’ kapsamında pazartesi günü Karabük’e geliyor. 

     Muğla’daki Mor Pedal 48 Kadın Bisiklet Derneği’nin yurt çapında ‘El ele elden ele 81 ile’ sloganı ile başlattığı ‘Türk Kadınının Zaferi’ bisiklet turu projesi kapsamında 11 Haziran Pazartesi günü Muğlalı kadınlarla yola çıkan Türk bayrağı Bartın temsilciliğinden alınıp kadınlar tarafından Kastamonu temsilcisine teslim edilecek. 

     Muğla Mor Pedal 48 Kadın Bisiklet Derneği’nin ‘El ele elden ele 81 ile’ sloganı ile tüm Türkiye’de kadın bisikletçiler tarafından gerçekleştirilecek olan ‘Türk Kadınının Zaferi’ bisiklet turu projesinin Karabük etabında bayrak değişimi yaşanacak. 

     10 Haziran Pazar günü projenin Bartın temsilcisinden teslim alınacak bayrağın, 11 Haziran Pazartesi günü Kastamonu temsilcisine Karabük Bisiklet Derneği Başkanı Hatice Taş ve beraberinde dernek üyeleri tarafından bisikletle taşınarak teslim edilecek. Türkiye’de ki bisiklet dernekleri arasında başkanı kadın olan tek derneğin Karabük Bisiklet Derneği olduğu ve böyle anlamlı bir projede yer almanın haklı gururunun yaşandığı belirtildi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

FETÖ Şüphelisi 6 Asker Daha Adliyeye Sevk Edildi

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Karabük’te

KARDEMİR, Ray’dan Sonra Tren Tekeri Üretimine Başlıyor

Kent Protokolü, Emniyet Güçleri İle Sahurda Bir Araya Geldi

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle