Hoşgeldiniz  

Türk Firmaları Avrupa’da Göz Dolduruyor

Okan Küçük | 27 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Almanya’da 22 yıl önce 2 metrekare tezgahta ticarete atılan Zonguldaklı Köktürk ailesi bugün Avrupa’nın sayılı kozmetik toptancıları arasında hizmet veriyor. 

Geçtiğimiz hafta Almanya’nın Düsseldorf şehrinde kurulan Tophair fuarinda göz dolduran Köktür ailesi hızla Avrupa’nın en büyük toptancı şirketleri arasında yer aldı.Hasan Köktürk ve eşi Aynur Köktürk 22 sene önce ticarete başlama kararı alıp 2 metre pazarda tezgah kurarak başladıkları işi bugün Avrupa’nın sayılı kozmetik toptancıları arasına girmeyi başardı. Oğulları Erdal ve Serdar Köktürk ile 22 yıl önce başladıkları ticaretlerini büyüten Hasan ve Aynur Köktürk çifti Almanya’da Türk kozmetik toptancısı olarak Avrupa’da en yaygın hızlı dağıtım yapabilen lider şirket haline geldi.Dünyaca ünlü dev markalarla kozmetik sektöründe hizmet veren Köktürk ailesi yeni marka yüzleri ile Düsseldorf Tophair 2018 fuarında ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz. Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

SAFRANBOLU 2018 NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISINI YAPACAK MI  ?

Karabük’te E-Sınav Uygulamalarına Başlandı

Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

Safranbolu’da Fidan Dağıtımına Yoğun İlgi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle