Hoşgeldiniz  

Türk Kızılayı, Çocuklarla Birlikte İftar Yaptı

Okan Küçük | 28 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanlığı, Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından desteklenerek okutulan çocuklarla birlikte ailelerine iftar yemeği verdi. 

    Merkeze bağlı Kızılcaören Göklen Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında konuşan Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün maddi destek sağlayarak okuttuğu çocuklara ve ailelerine iftar yemeği vererek onlarla kaynaşma içinde olduklarını belirterek, “Geçtiğimiz 23 Nisan’da piknik yaptığımız çocuklarımız ile bugünde iftar programında bir araya geldik. Bu etkinlikler ile hem ailelerimizi hem de çocuklarımızı daha yakından tanıma fırsatı bulduk” dedi. 

    Türk Kızılayı Karabük Şubesi olarak ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmak için her fırsatı değerlendirdiklerini ifade eden Uzun sözlerine şöyle devam etti: 

    “Yönetim kadememiz ve Gençlik Kollarımız ile gerçekten güzel işler gerçekleştiriyoruz. Amacımız Karabük’ümüzde ihtiyaç sahibi ailelerimizin ve çocuklarımızın yanında olup, onlara faydalı olabilmek. Bu doğrultuda da çalışmalarımız devam edecek.” 

     Başkan Uzun son olarak, düzenlenen iftar programında emeği geçen, Kızılay Karabük Yönetim kademesine, Gençlik Kolları’na ve Kızılay Gönüllülerine teşekkür etti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Manuş Baba Mezuniyet Töreninde Sahne Alacak

Ramazan Programına 7’den 70’e Çok Sayıda Vatandaş Katıldı

Mahalle İftarları Barış Mahallesinde Devam Etti

Almanya’daki Ibrıcaklılar ftarda Buluştu

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle