Hoşgeldiniz  

Türk Kızılayı İhtiyaç Sahipleri İle Hayırseverleri Buluşturuyor

Okan Küçük | 14 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Türk Kızılayı Karabük Şubesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahipleriyle hayırseverleri buluşturacak. 

                Türk Kızılayı Karabük Şubesi’nin her Ramazan ayında yaptığı hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturma çalışmasına bu yıl Karabük’te faaliyet gösteren Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 460 adet gıda kolisi yardımı ile büyük katkıda bulundu. Türk Kızılayı’nın her daim ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirten Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, “Mübarek Ramazan ayına eriştiğimiz şu günlerde bizlerde hayırsever vatandaşlarımız ile ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi buluşturuyoruz.

             Bu bağlamda da Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kızılay Karabük Şubemize 460 adet gıda kolisi ile büyük katkıda bulundu. Bizde bu gıda kolilerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza en kısa zamanda ulaştıracağız” dedi. 

           Başkan Uzun; son olarak Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Bedir’e ve Dernek üyelerine yapmış oldukları yardım için teşekkür ederek, “İbrahim Bedir ve Dernek üyeleri çok hayırlı bir iş gerçekleştirdiler. Bir kez daha kendilerine teşekkür ederiz. Bizlerde gıda kolilerini tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıracağız” ifadelerini kullandı. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Uzman Çavuş Oğuz İnan İçin Mevlit Okutuldu

ERTUĞRUL; 2018 PROJELERİNİ ANLATTI.

Karabük’te SGK Haftası Kutlandı

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle