logo

Türköz, Aşı Faaliyetlerine Katıldı

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Toprakcuma Köyü’nde, İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen aşı faaliyetlerine katılım sağladı.

İlçe Sağlık Müdürlüğü aşılama ekipleri tarafından her gün farklı köyde vatandaşlarımıza aşı hizmetini sağlayan Mobil Sağlık Tarama Aracı ile birlikte aşılama faaliyetlerine hız veren ekipler, vatandaşlara pandemi ile ilgili uyarı ve önlemlerini yaparak virüs ile mücadelede önemli rol üstleniyor.

Aşılama faaliyetine katılan Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz; ” Bugün İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerimiz ile birlikte İlçemiz Toprakcuma Köyünde aşı uygulamasına katıldık. Malumunuz koronavirüs pandemisi iki yıldan beri tüm dünyamızı etkiliyor. Bu süreçte de sağlık çalışanlarımız mücadelede büyük bir özveri göstererek ellerinden geleni yapıyorlar. Artık sadece hastane, sağlık ocaklarında değil vatandaşımız talep ettiği zaman bu hizmetten evinde yararlanabiliyor. Bugünde Toprakcuma köyünde 20 vatandaşımızın koronavirüs aşılarını yapacağız. Acil şifalar diliyoruz bütün vatandaşlarımıza. Unutmayalım devletimiz sağ olsun ücretsiz olarak vatandaşlarımızın ayağına sağlık hizmeti götürüyor. Bizde vatandaşlarımızda aşı olmalarını özellikle istirham ediyoruz. Aşıyla birlikte de bu virüsten kurtulacağımıza inanıyoruz. Ben bütün vatandaşlarımıza buradan acil şifalar diliyorum, sağlık çalışanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Toprakcuma Köyü’nde, İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen aşı faaliyetlerine katılım sağladı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ