logo

Türköz Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz okul ziyaretlerine devam ediyor. Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ile Şube Müdürü İhsan Parlak’ın refakat ettiği ziyaretlerin ilkini Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gerçekleştiren Kaymakam Türköz okul binası ve atölyelerde incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Hayriye Kutlu’dan okul ile ilgili bilgiler alan Türköz “Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi” kapsamında okula kazandırılan Z Kütüphane ve Tasarım Beceri Atölyelerini gezerek okulda bulunan öğretmenlerle sohbet etti.

Daha sonra Safran Çiçeği Anaokulunu ziyaret eden Kaymakam Mehmet Türköz, burada anaokulu öğrencilerinin etkinliklerine katıldı ve onlarla sohbet etti. Çocuklara hediyeler vererek onları mutlu eden Kaymakam, Okul Müdürü Enver Ozan’dan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra okuldan ayrıldı.

Anaokulu ziyaretinin ardından son olarak Gümüş İlkokulu ve Şehit Mustafa Arık Ortaokulunda incelemelerde bulunan Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz’e Okul müdürü Harun Kara tarafından okulda yürütülen eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili bilgi verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş okul ziyaretlerini dolayı Safranbolu Kaymakam Mehmet Türköz’e teşekkür etti.

Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz okul ziyaretlerine devam ediyor.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ