Hoşgeldiniz  

TYP Kapsamında 300 İşçi Alınacak

| 16 Ocak 2019 | Genel, haber A- A+

Bunu Paylaş

        Karabük Valiliği’nden yapılan açıklamada Toplum Yararına Proje kapsamında çeşitli kurumlara 6 aylığına 300 işçi alınacağı duyuruldu.

Valilik tarafından yapılan açıklama ; “Karabük Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce TYP Personeli kapsamında 300 kişi alınacak. 15 Ocak-20 Ocak tarihleri arasında alınacak başvuruların ardından 24 Ocak 2019 tarihinde Noter huzurunda çekilecek kura ile İl Özel İdaresi, Karabük Üniversitesi, Belediyeler ve Kamu Kurumlarının ihtiyaçları için 300 kişi 6 ay süre ile Toplum Yararına Programına katılacaklar.

    1 Şubat 2019 tarihinde işe başlayacak ve Temmuz 2019’a kadar devam edecek program ile çalışanlara, çalışma süresi boyunca Asgari ücret üzerinden aylık ücret ve Asgari Geçim İndiriminin yanı sıra 4/A kapsamında SGK primleri devlet tarafından ödenecek.”

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle