Hoşgeldiniz  

UDEF Genel Başkanı’ndan Rektör Polat’a Ziyaret

Okan Küçük | 14 Aralık 2017 | Genel A- A+

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Genel Başkanı Mehmet Ali Bolat ve beraberindeki heyet KBÜ Rektör’ü Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti. 
Ziyaret sırasında dernek olarak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler veren Bolat, UDEF’in 2004 yılında kurulduğunu, Türkiye çapında on binlerce uluslararası öğrenci ile ilgilenmeye çalıştıklarını ve bu öğrencilerden ihtiyaç sahibi olanlara burs verdiklerini ifade etti. Karabük Üniversitesin’de de 4 bine yakın uluslararası öğrencinin eğitim görmesini büyük memnuniyetle karşıladıklarını belirten Bolat, bu öğrencilere de destek olabilmek adına iş birliği yapabileceklerini söyledi.
Rektör Prof. Dr. Refik Polat ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yaptıkları faaliyet ve çalışmalar nedeniyle UDEF Genel Başkanı Mehmet Ali Bolat ve ekibini tebrik etti.
Ziyaret karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.

 

Karabük’te Esnaftan Yol Tepkisi

Karabük’te Sigara Vermedi Diye Üniversite Öğrencini Bıçaklayan 3 Kişi Tutuklandı

Eşya Yüklü Kamyonet Duvara Çarptı, Öğrenci Çatıya Uçtu

KESDER’den Vali Çeber’e “Hayırlı Olsun” Ziyareti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle