Hoşgeldiniz  

Ulupınar :“Cumhurbaşkanımızı Karabük’ten En Büyük Oy’la Çıkarmamız Gerekiyor”

Okan Küçük | 04 Mayıs 2018 | Genel A- A+

AK Parti teşkilatlarının düzenlediği tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı olan iş adamı Özür Ulupınar, hedeflerinin Karabük’te yüksek bir oy oranı ile Cumhubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni dönemde başkan seçmek olduğunu söyledi. 

              AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olarak seçildiğinde Karabük’te İletişim Merkezi olarak ‘Kimer’i kuracağını belirtti. 

           Karabük’ü mecliste en iyi şekilde temsil edeceğini belirten Ulupınar, “Ankara’da güçlü bir siyasetle güçlü bir Karabüklü olması lazım.Güçlü siyasetin, güçlü vekili, bürokrasiyi yöneten bir milletvekiline ihtiyaç var.

          İşte o kişi benim. Çok genç yaşta tırnaklarımızla kazıyıp büyük yerlere geldik. Mecliste Karabük’ü en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum. Önemli projelerim var. Bunlardan birini söyleyeyim. Karabük İletişim Merkezini kuracağım. CİBER, BİMER gibi KİMER’i Karabük’e kuracağım.

         Karabük’tekilere vatandaşlarım partililerim bana çabuk ulaşacak. İstihdam konusunda geçenlerde söylediğim gibi benden önceki arkadaşlarım çok güzel hizmet ettiler. Onlar 10 istihdam yapmışlarsa ben 100 istihdam yapacağım. Bunun için buradayım. Özgür kardeşiniz olarak üç oy’dan bir oyunuza talibim.

        Şahsım için istemiyorum bunu, Karabük için istiyorum. Sizden en büyük ricam Cumhurbaşkanımızı en büyük oy’la çıkarmamız gerekiyor Karabük’ten. Ben cumhurbaşkanım için buradayım ve onun için ölmeye bile gelirim” dedi .

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Osman Aydın,MHP M.V,A.Adaylığı Başvurusunu Gerçekleştirdi

Çaylı; “Turizm Konusunda Yol Alınmaya Başlanılmıştır”

Rektör Polat,Uluslararası Öğrencilerle Görüştü

Vali Çeber Ziyaretlerine Devam Ediyor

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle