Hoşgeldiniz  

Ulupınar: ” Karabük İletişim Merkezi Kuracağım.”

Okan Küçük | 06 Mayıs 2018 | Genel A- A+

         

                Ak Parti’de kan değişimi ve yenilik isteyenlerin yüzlerinden olan İşadamı Özgür Ulupınar, Karabük’ten çıkmış, Çalık Holding gibi büyük ve stratejik önemde bir şirketin Ankara Grup Başkanlığı ve Ankara Temsilciliğine kadar yükselmiş  değerli bir Kardeşimiz ve Karabük’ün öz evladı…

       

               Ulupınar tarafımıza yaptığı açıklama da, “Ana hedefinin  Karabük’te yüksek bir oy oranı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni dönemde başkan seçtirmek için tüm gücüyle çalışmak olduğunu açıkladı. Ulupınar  ayrıca,  24 Haziran seçimlerinde milletvekili olarak seçildiğinde Karabük’te İletişim Merkezi olarak ‘Kimer’i Kimer’in BİMER , CİMER gibi aktif olarak çalışacağını ve Karabüklülerin her daim kendisine ulaşacağının da altını çizdi.

 ULUPINAR:  ” GÜÇLÜ PARLAMENTO BENİMLE OLUR.”

           Karabük’ü mecliste en iyi şekilde temsil edeceğini belirten Ulupınar, “Ankara’da güçlü bir siyasetle güçlü bir Karabüklü olması lazım.Güçlü siyasetin, güçlü vekili, bürokrasiyi yöneten bir milletvekiline ihtiyaç var. İşte o kişi benim. Çok genç yaşta tırnaklarımızla kazıyıp büyük yerlere geldik. Mecliste Karabük’ü en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum.  Karabük Ak Parti döneminde en iyi hizmetleri aldı. Ben de bayrağı daha ileriye taşıyacağım.Onlar 10 istihdam yapmışlarsa ben 100 istihdam yapacağım. Bunun için buradayım. ” dedi. 

           Karabük’te hedefleri olan ,vizyonu olan isimlerden biri olarak Milletvekili listesinde yer alması beklenen değerli kardeşimiz İşadamı Özgür Ulupınar’a biz de Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 olarak başarılar dileriz.

 

  

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle