Hoşgeldiniz  

Ulupınar’dan Anneler Günü Mesajı

Okan Küçük | 13 Mayıs 2018 | Genel A- A+

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar, duygusal ifadelerin yer aldığı mesajla, anneler gününü kutladı.

               İş adamı Ulupınar, Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan anneler günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, anne özlemini en iyi bilen kişilerden olduğunu belirterek, “Annelerimiz hayattayken sahip çıkmalı ve kırmamalıyız.Yaşamın ilk başladığı andan itibaren bir çocuğun hayatının şekillenme sürecinde, sağlıklı bir birey olarak yetişmesinde, eğitim ve sosyal ortamda en doğru davranışların kazandırılmasında en önemli rolü üstlenen kişidir anneler. Bizler için her türlü fedakarlığı yapan annelerimiz bizlere daha güzel bir gelecek sunmakla birlikte iyiliği, dürüstlüğü, doğruluğu öğretmek için gösterdikleri çabaları saymakla bitmez” dedi. 

          Anne özlemini yokluğunu en iyi bilenlerden olduğunu da ifade eden Ulupınar, ” Geleceğin annelerinin,hayatta olan annelerimizin anneler gününü Kutlarken, aramızda olamayan annelerimizi rahmetle anıyorum” ifadesini kullandı.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

CHP Milletvekili A.Adayı Karaoğlu,“HES” Dayanışmasına Destek Verdi

Güneş “Kapımız Ve Gönlümüz Herkese Açık”

Serdar Dereli, Anneler Gününü Kutladı.

Karakaş,Anneler Gününü Kutladı

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle