Hoşgeldiniz  

Ulupınar’ın 1 Mayıs Kutlama Mesajı

Okan Küçük | 01 Mayıs 2018 | Genel A- A+

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 

               Ulupınar, barış, huzur ve bayram havasında geçmesini temenni ettiği mesajında; “Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da vurguladığı gibi, Emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü tebrik ediyorum” dedi.

             Karabük Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar, “tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan, işçi ve emekçi kardeşlerimizin demokratik ve barışçı yollarla hak arayışlarının simgesi olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Kemal Aslan, Okan Küçük’ü ziyaret etti.

TSO Başkanı Mescier 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Gününü Kutladı

Vali Çeber’in “1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü” Mesajı

KBÜ Bilim Ve Sanat Akademisinde Otantik Gece

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle