Hoşgeldiniz  

Uluslararası Altın Safran Fotoğraf Yarışmasında başvurular devam ediyor.

Okan Küçük | 29 Temmuz 2018 | Genel A- A+

               6-8 Eylül tarihlerinde 19’uncusu düzenlenecek olan Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali bünyesinde yapılan, Uluslararası Altın Safran Fotoğraf Yarışması başvuruları tüm hızıyla devam ediyor.

          Birbirinden değerli sanatçıların yer aldığı yarışma jürisinde ; Gazeteci Yazar Coşkun Aral, Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Seven, Fotoğraf Sanatçısı ve Öğretim Üyesi Abdurrahman Antakyalı, Fotoğraf Sanatçısı ve Öğretim Üyesi Melih Zafer Arıcan ve Safranbolu Belediyesini temsilen Bahadır Acar yer alacak.

Festival Sekreteryasından yapılan açıklamada Fotoğraf yarışması için başvuruların online olarak yapıldığı ve yarışmacıların en geç 8 Ağustos 2018’e kadar başvuru yapmaları gerektiği bilgisi verildi.

Başvuruların http://yarisma.altinsafran.org/ adresinden yapılacağı kaydedildi

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle