logo

Ünal- Güneş; Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Ovacık İlçesinde devam eden asfalt çalışmalarını inceleyerek, Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan ve program dahilinde devam eden sıcak asfalt çalışmaları hakkında Karabük Milletvekillerine bilgiler veren Uzun, çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Yaklaşık bir ay önce başladığımız asfalt çalışmalarında bugün itibari ile toplamda 30 kilometrelik çalışma gerçekleştirdik. Ekiplerimiz yoğun ve özverili bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Merkeze bağlı Saitler Köyü-Gölveren Köyü Grup yolu ile başladığımız asfalt çalışmamıza Eskipazar İlçemiz ile devam ettik. Şu an da asfalt çalışmalarımıza, Ovacık İlçemizde Pelitcik-Başboyunduruk grup yolu ile devam ediyoruz” diye konuştu.

Karabük Milletvekilleri Ünal ve Güneş ise; özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı tüm personellerimize teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar dilediler.

Milletvekillerinin Ovacık İlçesi Pelitcik-Başboyunduruk grup yolunda gerçekleştirdikleri incelemeye, Genel Sekreter Mehmet Uzun ile birlikte; AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Genel Meclis Üyesi Tevfik Ayvalık, Karabük Merkez Köy Muhtarları Dernek Başkanı Enver Kemik, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Kazım Çamlı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu, AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke, Asfalt Formeni Ali Coşkun eşlik etti.

Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Ovacık İlçesinde devam eden asfalt çalışmalarını inceledi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ