logo

Ünal- Güneş çalışıyor, Kazanımlar Devam Ediyor

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’in çalışmaları ilimize kazandırım olarak dönmeye devam ediyor. Son olarak 2 vekilin uyumlu çalışmaları neticesinde KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine 275 Bin tl değerinde 50 adet Motorlu Hasta Karyolayısının kazandırıldığı öğrenildi.

Konuyla ilgili ortak açıklama yapan vekiller; “Ülkemiz her alanda olduğu gibi sağlık alanında da dünyaya örnek olan, Pandemi ile mücadelede araç ve gereç yönündeki donanımlı sağlık alt yapısıyla her zaman büyük takdir almıştır.
Bizlerde bu anlamda Karabük milletvekilleri olarak ilimizin bu hizmetlerden istifade etmesine sağlık alanındaki ihtiyaçlarının karşılanmasına, sağlık hizmeti sunumunda aksaklıklara mahal verilmemesine ve yaşanacak mağduriyetlerin önüne geçilmesi için ihtiyaçlarını yakından takip ediyor ve çözümü noktasında gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmelerimiz neticesinde Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanemizin acil ihtiyacı olan toplamda 275.000,00 TL tutarındaki 50 adet Motorlu Hasta Karyolası’nı hastanemize kazandırdık. Vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.
Karabük’ümüzden desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA ve yetkililerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, vatandaşlarımızdan gerekmedikçe kalabalık ortamlara girmemelerini sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına uymalarını önemle rica ediyoruz.” İfadelerinde bulundular.

KBÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine 275 Bin tl değerinde 50 adet Motorlu Hata Karyolayısının kazandırıldığı öğrenildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ