logo

Ünal, tam gaz çalışıyor.

Karabük Milletvekili Cumhur Ünal Karabük ve Safranbolu dan sonra Eskipazar ve Yenice  ilçelerinin köy ve mahalle muhtarları İle Ak Parti İlçe Başkanlarını da Gazi Mecliste ağırladı.

Karabük’ün Eskipazar ve Yenice ilçesi köy ve mahalle muhtarlarını ve ilçe Başkanlarını meclise davet eden Cumhur Ünal muhtarları mecliste misafir etti.

Muhtarlarla tek tek ilgilenen Ünal kendilerinin dilek ve temennilerini dinleyerek çözümleri konusunda da karşılıklı istişareler gerçekleştirdi.

Milletvekili Ünal’ın samimi tavırları ve ilgili ev sahipliğinden memnun olan muhtarlar kendisine teşekkür ederek meclisten ayrıldı. Millet vekili Cumhur Ünal da davete icabet eden Eskipazar ve Yenice ilçesinin köy ve mahalle muhtarlarına nazik ziyaretleri sebebiyle teşekkür etti

Ünal, diğer taraftan hafta sonları da esnaf ziyaretlerini devam ettirdi. Geçen hafta sonu Safranbolu’da esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Ünal; “Esnafımız ve vatandaşlarımızla beraberdik.Selamlaştık, bereketli alışverişler diledik. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. ” temennisinde bulundu.

Karabük Ajans 78 / Karabük FARKLI Gazete

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ