Hoşgeldiniz  

Ünal Yortan esnafını ziyaret etti

Okan Küçük | 24 Eylül 2018 | Genel A- A+

           AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal , Yenice ilçesine bağlı Yortan beldesi esnafını ziyaret etti. 
            Karabük Milletvekili Ünal Yortan beldesinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunları dinledi ve hayırlı işler temennisinde bulundu.Milletvekili Ünal’ın esnaf ziyaretine AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık, AK Parti Yortan beldesi teşkilat başkanı İhsan Sugeçti ve partililer eşlik etti. 
          Karabük Millletvekili Cumhur Ünal ; “Yortan Beldemizde kıymetli esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyarette bulunduk.Hemşehrilerimiz ile bir arada olmak bir bardak çaylarını içip yüreklerine dokunmak, varsa sıkıntılarını ve isteklerini dinlemek bizleri mutlu ediyor. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın”dedi. 

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle