logo

ÜNAL’dan Muhtarlar Günü Mesajı

Ak Parti Milletvekili ve Kit Komisyonu Üyesi Cumhur ÜNAL Muhtarlar günü dolayısıyla açıklamada bulundu

ÜNAL :Muhtarlarımız, devletimizin uç beyi olarak milletimizin gözü kulağı konumundadır.

Muhtarlarımız, bir yandan mahalle ve köy sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan kamu yönetimi anlayışının en temel gereksinimlerinden biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirmektedir. AK Parti olarak bu anlamda katılımcı yönetim anlayışımızın temel unsurları olarak gördüğümüz muhtarlarımızın merkezi idare ile koordinasyonu, ülkemizin ve şehrimizin her önemli meselesinde söz sahibi olmaları gibi, çalışma koşullarının iyileştirilmesinden, kazançlarına ve yetkilendirilmelerine ilişkin önemli adımlar attık, atıyoruz.

Bizlerde ilimizde bugüne kadar olduğu gibi değerli muhtarlarımız ile yakın bir işbirliği içerisinde olmaya, vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.

Bu duygu ve düşünceler ile Devletine ve Milletine karşı sorumluluk bilinci ile karşılaştığı her türlü zorluğa rağmen fedakârca görevini yerine getiren başta Karabük’lü kıymetli muhtarlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımızın “19 Ekim Muhtarlar Günü ”nü kutluyor, vazifelerinde üstün başarılar diliyorum.

Cumhur ÜNAL
AK Parti Karabük Milletvekili
Kit Komisyonu Üyesi

Muhtarlarımız, devletimizin uç beyi olarak milletimizin gözü kulağı konumundadır.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ