Hoşgeldiniz  

UNESCO İle 23. Yıl Etkinlikleri 15 Aralık Cuma Günü

Okan Küçük | 14 Aralık 2017 | Genel A- A+

Korumanın Başkenti Safranbolu bu yıl UNESCO Dünya Miras Listesine girişinin 23. Yıldönümünü kutlayacak.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “Bir Dünya Markası olan Safranbolu’muzun UNESCO Dünya Miras Litresine girişinin 23. Yılını hep birlikte kutlayacağız.  Bu özel günde tüm hemşerilerimi gerçekleştirilecek etkinliklere davet ediyorum.

Bu nedenle 15 Aralık 2017 Cuma günü çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve tasarım Fakültesinde gerçekleştirilecek olan etkinlikler Saat 16.00’da Altın Safran Fotoğraf Sergisi ile başlayacak.

Sergi açılışını Saat 16.30’da Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden ve Kars Belediyesinden katılımcıların Tecrübe Paylaşımları konulu panelleri takip edecek. Saat 19.00’da ise Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu göstersi yer alacak.

UNESCO ‘ya dahil oluşumuzun 23. Yılı münasebeti ile düzenlenecek olan etkinlikte, bu güzel ilçenin Korumanın Başkenti unvanı almasında en büyük emeğe sahip olan siz değerli halkımız ile birlikte olmak bizleri ziyadesi ile mutlu edecektir “ dedi.   

 

Karabük Valisi Çeber’e “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Sağlık Hizmetleri MYO Öğrencilerinden “Atıksız Yaşam” Sergisi

81 İliz, Hepimiz Biriz

Ceylan: “Dönüşümü Milli Strateji İle Gerçekleştireceğiz”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle