Hoşgeldiniz  

Ürkmezer, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Okan Küçük | 12 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Fen İşleri Müdürlüğüne Bağlı Asfalt Şantiye Amirliği tarafından Esentepe Mahallesinde yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. 

     Esentepe Mahallesi’ndeki çalışmaları kontrol eden Ürkmezer, her fırsatta Safranbolu’nun ve Safranbolu halkının hizmetin en iyisine layık olduğunu belirterek, “Safranbolu’muzu daha yaşanılır bir kent haline getirme çabası içerisindeyiz. Ekiplerimiz mesai gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyorlar. Ramazan ayında olmamıza rağmen hız kesmeden asfalttan, bordüre, çevre temizliğinden taş duvar çalışmalarımızı sürdürüyoruz ” dedi. 

     Esentepe Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ivedilikle asfalt dökme işlemine başlandığını ifade eden Ürkmezer, “ Gerek birimler arasında yapılan istişare, gerek vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda asfalt ve diğer çalışmalara devam edeceğiz. Amacımız hizmetin ihtiyaç duyulduğu mevkie talep edilen hizmeti en hızlı şekilde götürmek. Ben bizlerden destek ve dualarını esirgemeyen, her daim yanımızda olan Safranbolulu hemşerilerime ve gecesini gündüzüne katan değerli mesai arkadaşlarıma gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

     Ürkmezer, asfalt çalışmasında görev yapan personel ile bir süre sohbet ederken, Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, asfalt sezonu bitmeden ihtiyaç duyulan tüm mahallelerde asfalt çalışmalarının tamamlanmasının hedeflendiği bildirildi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Esentepe Gençlerinden Bin Kişilik İftar Programı

Ürkmezer, Orucunu Akkışla Köyü’nde Açtı

Yenice Belediyesi 600 Yardım Paketi Dağıttı

Tilki Kent Merkezine İndi!

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle