Hoşgeldiniz  

Ürkmezer, “Mahalle iftarlarına gösterilen ilgiden memnunuz”

Okan Küçük | 24 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle iftarları programı Atatürk Mahallesi ile devam etti. 

     Safranbolu Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen Kapalı Pazar alanında verilen iftar yemeğine Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in yanı sıra bazı kurum müdürleri ve idarecileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Oruçların açılması ve duaların okunmasının ardından vatandaşlarla tek tek ilgilenen ve sohbet eden Ürkmezer, “Vatandaşlarımızın mahalle iftarlarına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı mutluyuz” dedi. 
     UNESCO Miras Kenti, Korumanın Başkenti Safranbolu’da eski gelenekleri, adetleri, yaşatmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Ürkmezer mahalle iftarları ile komşuluk ilişkilerini pekiştirerek gelecek kuşaklara da aktarmayı planladıklarını belirtti. 

     Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer konuşmasının sonunda “İftar programlarımıza ilgi gösteren ve oruçlarını bizlerle birlikte açan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyor, Allah tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul etsin, inşallah bayramlara da hep birlikte huzur ve barış içerisinde gireriz” ifadelerini kullandı. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Evinin Önündeki Bisikleti Değil, Lastiğini Çaldılar

YENİCE PLATFORMUNDAN ADAYLARA  AÇIK ÇAĞRI: “HES KONUSUNDA SÖZÜNÜZÜ ŞİMDİDEN VERİN”

Edebiyat Fakültesinde ‘Materyal tasarımı’ Sergisi

Karabük Protokolü Uluslararası Öğrencilerle İftar Yaptı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle