Hoşgeldiniz  

Ürkmezer, Vakıflar Bölge Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Okan Küçük | 21 Aralık 2017 | Genel A- A+

Safranbolu’da devam eden ve gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalarla ilgili Kastamonu’da bir dizi ziyarette bulunan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Vakıflar Bölge Müdürlüğünü de ziyaret etti.
Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürü Yavuz Yücebıyık’ı Vakıf binasında ziyaret eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “Sayın Bölge Müdürümüz ile ilçemizde yapımı devam eden Köprülü Camii ile restorasyonu yapılması planlanan Dedeoğlu Camii hakkında görüştük” dedi.

2018 yılında yapılması planlanan restorasyon çalışmaları hususunda da karşılıklı istişarelerde bulunduklarını kaydeden Ürkmezer; “Safranbolu’da 2018 yılı içerisinde Köyiçi ve Kütükçü Camileri ile Tekke Üstü Mescidinin de vakıflarca restore edilmesi hususlarını konuştuklarını ifade ederken, Sayın Müdürümüz sağ olsunlar bizimle yakinen ilgilendiler. İnşallah Safranbolu’muz adına güzel çalışmalara ve projelere imza atacağız” şeklinde konuştu. 
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ziyaretin oldukça verimli geçtiğini söylerken, Vakıflar Genel Müdürü Yavuz Yücebıyık’a çeşitli hediyeler takdim etti.

 

BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI KARABÜKTEYDİ.

Okan Küçük Yorumluyor…TANKUT,  BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ. BİZİ DE DAVET ETTİ.YEREL BASININ TAMAMINI ÇAĞIRMASI DAHA ANLAMLI OLURDU.GÜNDEMDEKİ  SORULAR TEK TEK SORULDU. BASININ DOSTU YİNE BASINDIR. 20.12.2017

FERUDUN TANKUT, İDDİALARI CEVAPLADI.

Karabükspor Habertürk’te…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle