Hoşgeldiniz  

Ürkmezer’den Anneler Günü Mesajı

Okan Küçük | 13 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, anneler günü dolayısıyla yayımladığı mesajla tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

               “Her anne bir kahramandır” diyen Ürkmezer mesajında şunları söyledi: “Bizleri canından bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için bizlere adayan annelerimiz, hoşgörünün, fedakârlığın, şefkat ve merhametin dünyadaki yansımalarıdır. İslam inancına göre de anneliğin dünyanın en kutsal vazifelerinden birisidir.Bütün arzumuz, bütün çabamız annelerin yüreklerinin yangın yerine dönmediği, annelerin evlat acısı yüzünden gözyaşı dökmediği bir Türkiye’yi inşa etmektir.

            Bizim için annelerin mutluluğu, annelerin huzuru, annelerin yüzlerinin gülmesi her şeyin üzerindedir. Annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiye doyurmak ve onların ilgisine layık olmak hepimizin asli görevidir. Anneler Günü vesilesiyle, toplumu şekillendirmede büyük rolü olan annelerimizi en içten duygularımla selamlıyor, genç yaşlı bütün annelerimize sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Güneş “Kapımız Ve Gönlümüz Herkese Açık”

Karabacak,Çalışmaları Hızlandırdı.

MEHMET CEYLAN’DAN,OKAN KÜÇÜK’E ZİYARET    

Motor Tutkunlarına ‘Güvenli Sürüş’ Eğitimi

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle