Hoşgeldiniz  

Ürkmezer’den Hasan Gümüş’e Hayırlı Olsun Ziyareti

| 15 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer , Karabük Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürü iken Safranbolu Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Hasan Gümüş’ü makamında  ziyaret etti.

Okulların eğitim ve öğretimdeki yerinin  çok önemli olduğunu kaydeden Ürkmezer sözlerine şöyle devam etti.’’ İlçenin her yerleşim alanından gelen öğrencileri bir çatı altında toplayarak başarılı bir eğitim ortamı hazırlamak için her türlü imkanı seferber ediyoruz; yarınımızın teminatı çocukları Başta Milli Eğitim Müdürü olmak üzere Okul Müdürleri ve Öğretmenleri ile geleceğe hazırlamak için her konuda hassasiyet gösteriyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Hasan Gümüş’ün de  eğitim ve öğretim seviyesini daha üst düzeylere getireceğine yürekten inanıyorum.’’dedi.Ürkmezer, Milli Eğitim Müdürü Gümüş’e  hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, yeni görev yerinde başarılar diledi.Milli Eğitim Müdürü Gümüş ise , ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,  Ürkmezer’e  teşekkür etti.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Ürkmezer; Adım Adım Bal Ligine

AK Parti Gençlik Kollarından Vali Çeber’e Ziyaret

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR’U  BU HALE KİMLER GETİRDİ ?KAMUOYUNDA KONUŞULANLARI YAZIYORUZ…ÇAĞRI GÜLEÇ EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ YAPTI. MUSTAFA YOLBULAN REDDETTİ VE KRİZ İYİCE DERİNLEŞTİ. HERKES İŞİN SAHİBİ OLARAK YOLBULANLARI GÖRÜRKEN ,ZİYA ÜNSAL VE EKİBİ ÇIKIP YÖNETİMİ ÜSTLENDİ.05.03.2018

SAFRANBOLU KAYYUMU GİDİYOR MU?

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle