Hoşgeldiniz  

Safranbolu Kayyumuna İmam Hatip Ziyareti

Okan Küçük | 24 Ekim 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkilileri, Kaymakam, Belediye Başkan V.Dr. Fatih Ürkmezer’i Kaymakamlık makamında ziyaret ettiler.
Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Recep Güney ve Okul Aile birliği üyeleri ile birlikte gerçekleşen ziyaret Ürkmezer’i memnun etti.

Ürkmezer,’’ Okullar bizim için önemli kurumların başında gelmekte, çocuklar ve onların eğitimleri üzerinde durulması gereken hassas bir konu; geleceği inşa ederken onlara devredilecek yarınların temelini şimdiden atmamız gerekmekte. Bu bağlamda bizler okul ziyaretlerine devam ederek okulların fiziki koşullarını ayrıca eğitim durumlarını yakından takip ediyoruz. Okullarımızla yakın temas halinde olup işbirliği içinde çalışıp fikir alışverişi yaparak, çocuklarımızın geleceğe daha sağlam adımlarla yürümelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bugün ziyaretime gelen Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Recep Güney’e ve Okul Aile birliği üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum’’dedi.
Ziyaret sonrası Ürkmezer’e  Türk Bayrağı  figürlü tablo hediye edildi.

*

 

Bu haber 473 kere görüntülendi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle