Hoşgeldiniz  

Ürkmezer’in Adını Kullanarak Vatandaşı Dolandırmaya Kalktılar

Okan Küçük | 25 Aralık 2017 | Genel A- A+

Son zamanlarda Karabük ve Safranbolu’da, Safranbolu Belediye Başkanı ve Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’in adını kullanarak iş adamlarından ve vatandaşlardan para toplanmaya çalışıldığının fark edilmesi üzerine Safranbolu Belediyesi konuyla ilgili açıklama yaptı.

Safranbolu Belediyesi resmi web sitesinden yaptığı duyuru ile dolandırıcılara itibar edilmemesi konusunda uyardı. İşte o açıklama;

“Bir takım kötü niyetli kişilerin Karabük ve Safranbolu’ da iş adamlarımız ve vatandaşlarımızı arayarak Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in adını kullanarak, sözde fakir ve ihtiyaç sahiplerine ve lösemi hastasına para toplamaya çalıştığı öğrenilmiştir. İş adamlarımızın ve vatandaşlarımızın bu tür kişilere ve taleplere kesinlikle itibar etmemeleri, öyle bir durumda derhal güvenlik birimlerimize müracaat etmeleri önemle duyurulur.”

 

Karabükspor’da Hakem Tepkisi

KESDER’den Başkan Vergili’ye Ziyaret

Başbakan Yıldırım: “Bölgede Yaşanan Acılar Dinmedikçe Biz Görevimizi Tamamlamış Olamayız”

Safranbolu’da Kan Bağışı Etkinliği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle