Hoşgeldiniz  

Uysal: ” 31 Mart akşamı Rafet Bey sadece Başkanlığı değil, ticaretini de kaybedecek.”

Okan Küçük | 25 Mart 2019 | Genel A- A+

               AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı  Prof. Dr Burhanettin Uysal;  Karabük Ajans 78′ de Okan Küçük İle yaptığı canlı yayında; kendisine “31 Mart akşamı karanlıkta Karabük’ten çeker, gider” diyen Karabük Belediye Başkanı ve Adayı Rafet Vergili’ye sert cevaplar verdi.

  Uysal;  Küçük’ün canlı yayınından ilgili kısmı alıp kendi sosyal medya hesabında  şu ifadelerle paylaştı.

       “Yahu Rafet Bey, Belediye Başkanlığını ben kazanamazsam ne yapacağım konusunda teoriler üretiyormuşsun. Ben sana bunun cevabını defalarca verdim. Videoda tekrar cevap veriyorum iyi izle. Bak not alarak izle, sonra unutuyorsun(!)
Peki sen belediye başkanı olamazsan?
-Organize sanayide tepsi gibi yerleri düşük maliyetle sana verecekler mi?
-Kardemirde milyon dolarla ifade edilen o yatırımları sana yaptıracaklar mı?
-Yurt dışında yapmış olduğun o ticaretleri yapabilecek misin?

HAYIR!
İŞTE BU YÜZDEN..

SEN TİCARET ADAMISIN, 
PAZARLIKLAR YAPAR KARABÜKLÜ’NÜN SAĞLIĞINI SATARSIN!

BEN GÖNÜL ADAMIYIM, KARABÜK’E GÖNÜL VERMİŞ KARABÜKLÜ’NÜN HİZMETKARIYIM!

KAYBETSEM DE
KAZANSAM DA
KARABÜK’TE
KARABÜKLÜLERE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM!” 

 

Karabük'e Gönül Vermiş Karabüklü'nün Hizmetkarıyım

Yahu Rafet Bey, Belediye Başkanlığını ben kazanamazsam ne yapacağım konusunda teoriler üretiyormuşsun. Ben sana bunun cevabını defalarca verdim. Videoda tekrar cevap veriyorum iyi izle. Bak not alarak izle, sonra unutuyorsun(!)Peki sen belediye başkanı olamazsan?-Organize sanayide tepsi gibi yerleri düşük maliyetle sana verecekler mi?-Kardemirde milyon dolarla ifade edilen o yatırımları sana yaptıracaklar mı?-Yurt dışında yapmış olduğun o ticaretleri yapabilecek misin?HAYIR!İŞTE BU YÜZDEN..SEN TİCARET ADAMISIN, PAZARLIKLAR YAPAR KARABÜKLÜ'NÜN SAĞLIĞINI SATARSIN!BEN GÖNÜL ADAMIYIM, KARABÜK'E GÖNÜL VERMİŞ KARABÜKLÜ'NÜN HİZMETKARIYIM!KAYBETSEM DEKAZANSAM DAKARABÜK’TEKARABÜKLÜLERE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM!

Prof.Dr.Burhanettin Uysal paylaştı: 24 Mart 2019 Pazar

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle