Hoşgeldiniz  

Uysal, basınla birara da…

Okan Küçük | 10 Ocak 2019 | Genel, haber, Okan Küçük A- A+

             Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Burhanettin Uysal,  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde  Gazetecilerle kahvaltılı bir program da bir araya geldi.

         Kamu görevi yapmakta olan gazeteciler için ,   yıl da sadece  1 gün olan bu  özel günde  Karabük’te Gazetecilere özel bir program yapan  tek kişi olan Uysal’a  bu özel günümüzde gazeteciler olarak bizlerin yanında olduğundan dolayı  teşekkür ediyoruz.

      Yine programın ardından bir  konuşma yapan  Uysal;  konuşmasında sadece gazeteciler gününü kutladı ve herhangi bir siyasi konuşma yapmadı. Böylece  gerçekten etkinliğin gazeteciler gününü kutlamak üzere yapıldığı,  başka herhangi bir reklam vs. amacının güdülmediği de açıkça ortaya çıktı. 

            Ben  Karabük FARKLI Gazete ve Karabük Ajans 78 İmtiyaz Sahibi olarak bu günümüzde bizi yalnız bırakmayan, yanımızda olan ve bu anlamda Karabük’te gazeteciler için özel program yapan tek kişi olan  Sayın Uysal’a bir kez daha teşekkür ediyorum.

  Uysal’ın  Basın toplantısında yaptığı konuşma videosuyle birlikte aşağıdadır.


 

“10 Ocak gazeteciler Günü özellikle gününüzü tebrik ediyorum.

               Gazetecilerimizin ne zor şartlar altında faaliyetlerini gerçekleştirdiklerini biliyoruz. İnşallah el ele kol kola bu zorlukların tamamını olmasa da bir kısmını kendi aramızda aşacağımızı düşünüyoruz. Tabi sizin gazeteciler gününüz, bizim seçim çalışmalarımız da aynı tarihlere geldi.

       İnşallah hepimizin gayesi şehrimizi daha güzek günlere taşımak, bu amaçla da şimdiye kadar yapmış olduğumuz iş birliğinin bundan sonra da artarak devam etmesini arzu ediyorum. Tekrar gazeteciler gününüzü kutluyorum. bu meslekte faaliyet gösterip idol olmuş ve bugün merhum olmuş şahsiyetleri de rahmetle anıyorum. Sizlere de ailelerinizle birlikte sağlıklı sıhhatli günler diliyorum. İyi Çalışmalar diliyorum sağ olun var olun.”

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle