Hoşgeldiniz  

Uyum Komisyonu İlk Toplantısını Yaptı

Okan Küçük | 27 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier’in üye olduğu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Ankara’da TOBB İkiz Kulelerinde ilk toplantısını yaptı. 

      Toplantıya Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, Kırklareli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kuşçuoğlu, Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyesi, Filiz Akkaş, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş katıldı. 

      TOBB AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Bafra TSO Başkanı Göksel Başer, Türkiye’nin AB Süreci ve TOBB’un Avrupa Birliği üyeliği ile ilgili çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  Toplantı, komisyon üyelerinin AB süreci ile ilgili görüş ve önerileri alınarak AB Uyum Komisyonu’nun Avrupa Birliği üyeliği ile ilgili neler yapılabileceği değerlendirilerek toplantı son buldu. 

     Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier, Türkiye’nin Avrupa Birliği ile üyelik müzakerelerinin iş dünyasını ilgilendiren konularını takip etmek amacıyla kurulan TOBB AB Uyum Komisyonuna Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 74.Genel Kurulu’nda seçilmişti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Demir Çelik İşçilerinin Bin 200 Derece Sıcakla Oruç İmtihanı

MÜSİAD Ramazan Çadırında İftar Açtırdı

Güneş, “Tüm Gücümüzle Sahada Olacağız”

Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle