logo

Uz: ” Hizmet için değişim şart.”

Safranbolu’da Anne Eli ev yemekleri işletmesi sahibi Semra Uz; Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Kimsenin cebine deki paraya değil, hizmete talibim diyen Uz, odayı evrak düzenleme ve aidat alımı dışında hiç yanlarında görmediklerini vurgulayarak, ‘hizmet için değişim şart’ mottosuyla çıktığı yol da esnaflardan destek istedi.

Semra Uz’un, Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı açıklamasında şunlar belirtildi:

“Değerli esnaf Arkadaşlarım;Zorlu şartlar altında hepimiz ayakta kalma mücadelesi veriyoruz. Odamızı sadece evrak düzenleme ve aidat alımı dışında pandemi boyunca ve öncesinde hiç yanımızda göremedik. Böylesi bir süreçten geçerken ve seçime 9 ay gibi bir süre kalmışken, odanın ve yönetim kurulunun arasındaki sıkıntılar yüzünden olağan üstü seçim kararı alınması zorunlu hale gelmiş ve olağanüstü kongre kararı alınmıştır. Arkadaşlarım, emekçi mücadeleci bir esnaf kardeşiniz olarak kimsenin cebindeki paraya değil hizmete talibim. Oluşturacağım dinamik ekibim ile Miras Şehri Safranbolu’ma ve siz çok değerli esnaf arkadaşlarıma sizlerin de destekleriyle hizmet etmek istiyorum. Akılcı çözümler üreterek, el ele sorunları gidermek; birlik beraberlik içinde olmak istiyorum.Bu istek ve azimle olağanüstü kurul kararı ile seçime giden “Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na adayım….Hizmet İçin Değişim Şart..”

Safranbolu’da Anne Eli ev yemekleri işletmesi sahibi Semra Uz; Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ