Hoşgeldiniz  

Uzman Çavuş Oğuz İnan İçin Mevlit Okutuldu

Okan Küçük | 14 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Yenice İncebacaklar mevkiinde kardeşinin cenazesine katılan mahkumu alarak cezaevine götüren cezaevi nakil aracının uçuruma yuvarlanması sonucu şehit olan Uzman Çavuş Oğuz İnan ve nezdinde tüm şehitlere Mevlit okutuldu.

              Safranbolu Siteler Camii’nde okunan mevlide Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Cengiz, İlçe Müftüsü Hasan Güneş, şehidin mesai arkadaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Okunan Mevlid’in ve İlçe Müftüsü Güneşin yaptığı duanın ardından ikramda bulunuldu. Mevlit sonrası kısa bir konuşma yapan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Safranbolu’nun şehitlerine, gazilerine ve yakınlarına her daim sahip çıkmaya devam edeceğini söyledi. 

          Vatanı uğruna canlarını seve seve feda eden vatan evlatlarının hiçbir zaman unutulmayacağını kaydeden Ürkmezer, “Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizlerin her zaman gurur ve onur kaynağıdır. Bu gün de şehidimiz, Uzman Çavuş Oğuz İnan nezdinde tüm şehitlerimizi dualarla yad ettik. Ben bir kez daha tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar, ailelerine sabır diliyor, ilgi ve alakasını esirgemeyen Safranbolulu hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabacak,Çalışmaları Hızlandırdı.

Karabük’te Araç Duvara Çarptı: 6 Yaralı

NECDET AKSOY’UN İHRAÇ KARARI İADE EDİLDİ

Karabük’te Anadolu Yıldızları Ligi Yüzme Yarışmaları Başladı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle