logo

Uzun, Devam Eden Kanalizasyon Hattı Çalışmalarını İnceledi

İl Özel İdare Genel Sekreter Mehmet Uzun, Karabük İl Özel İdaresi olarak gerçekleştirilen tüm çalışmaların çözüm odaklı yapıldığını söyledi.

Genel Sekreter Uzun, Safranbolu’ya bağlı Toprakcuma Köyü’nde devam eden kanalizasyon hattı çalışmasını yerinde inceleyerek; “Karabük İl Özel İdaresi olarak gerçekleştirilen tüm çalışmalar çözüm odaklı yapılmaktadır” dedi.

Toprakcuma Köyü’nde devam eden kanalizasyon hattı çalışması hakkında Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Abdullah Hüsam’dan bilgiler aldıktan sonra kısa bir açıklama yapan Genel Sekreter Uzun; “Karabük İl Özel İdaresi olarak il genelinde birçok alanda çalışma gerçekleştiriyoruz. Kurumumuz tarafından yapılan işleri bizlerde kontrol ederek çalışmaları yerinde inceliyor ve herhangi bir aksaklık yaşanmasına fırsat vermiyoruz. Bu bölgede de mevcutta daha önce yaptığımız kanalizasyon hattında dere ıslahı yapılırken bir sıkıntı yaşanmıştı. Bunun sonucunda da çevreyi rahatsız eden bir durum ortaya çıkmış. Vatandaşlarımızda bu durumdan rahatsızlıklarını dile getirdiler. Yaklaşık 2-3 haftalık bir konuydu ve sorumlu müdürlüğümüz olaya hemen müdahale etti. Şu anda kanalizasyon hattının güzergahı değiştiriliyor, borular da yeni güzergahtan döşeniyor. Çalışmalar tam anlamıyla bittiğinde vatandaşlarımızın sorunu tamamen çözülmüş olacak” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ