logo

Uzun, “ İlimiz Genelinde Yoğun Bir Çalışma İçerisindeyiz”

Karabük İl Özel İdaresi olarak ihalesi 2020 yılında yapılan ve alımı tamamlanan içmesuyu ile kanalizasyon borularının dağıtımına başlandı.
Genel Sekreterimiz Mehmet Uzun; Eskipazar, Ovacık ve Yenice İlçeleri için alınan muhtelif çaptaki içmesuyu ve kanalizasyon borularının dağıtımına başlandığını söyledi.
Karabük İl Özel İdaresi olarak il genelinde yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ifade eden Genel Sekreterimiz Uzun, “ Kurum olarak gelen ödenekleri en doğru şekilde ve ihtiyaçlar bazında kullanıyoruz. Hem kendim hem de birim müdürlerimiz ilçelerimizde kendi birimleri ile alakalı sorunları yerinde inceleyip ihtiyaçları belirliyoruz. Bu şekilde daha faydalı ve çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü olarak da ihalesini bu yıl yaptığımız muhtelif çaptaki toplamda 39 bin 550 metrelik boruların dağıtımına başlandı. Eskipazar, Ovacık ve Yenice İlçelerinde toplamda 70’e yakın köyde tespitler yapıldı, ihtiyaçlar belirlendi ve boruların dağıtımı yapılıyor. Burada devlet –millet işbirliğinin güzel bir örneğini de sergiliyoruz. Biz kurum olarak boruların alımını ve iş makinasını temin ediyoruz, muhtarlarımızda işçilik kısmını yapıyorlar. Bu şekilde karşılıklı çalışma ile sorunları çözüme kavuşturuyoruz” diye konuştu.
Genel Sekreterimiz Uzun, açıklamasının sonunda hizmetlerin yapılmasında ve ödeneklerin temin edilmesinde destek veren Karabük Valisi’ne, Karabük Milletvekillerine, İl Genel Meclis Başkanı ve Meclis Üyelerine teşekkür ederek, Personellerimize çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Karabük İl Özel İdaresi olarak ihalesi 2020 yılında yapılan ve alımı tamamlanan içmesuyu ile kanalizasyon borularının dağıtımına başlandı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ