Hoşgeldiniz  

Vali Çeber, Merkez Kur’an Kursunu Ziyaret Etti

Okan Küçük | 19 Ocak 2018 | Genel A- A+

Vali Kemal Çeber, İl Müftülüğüne bağlı olarak Yenişehir Çamlık Camii yanında faaliyet gösteren, 83 öğrencinin Hafızlık ve dini eğitim aldığı Merkez Kur’an Kursunu ziyaret ederek verilen hizmetler hakkında İl Müftüsü Halil Bektaş’tan bilgiler aldı.

Merkez Kur’an Kursunda ilk olarak 4-6 yaş gurubu sınıflarını ziyaret eden Vali Çeber öğrencilerle tek tek ilgilenip sohbet etti. İlahi, dua ve sure okuyan 4-6 yaş gurubu öğrencileri tebrik eden Vali Çeber öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Daha sonra Yatılı Hafızlık Eğitimi alan kız öğrencileri ziyaret eden Vali Çeber bir süre sohbet ettiği öğrencilere, “İnşallah hiç biriniz bırakmadan daha da ilerleterek devam ettirirsiniz. Allah hepinizin yardımcısı olsun, sizlerin sayısını arttırsın. Yapabileceğimiz, destek olabileceğimiz her türlü hususta her zaman hazırız. Eğitim hayatınızda ve hafızlık eğitimlerinizde başarılar dilerim. ”diye konuştu.

Merkez Kur’an Kursu çıkışında etrafını saran ziyaret ve hediyeler için teşekkür eden 4-6 yaş gurubu öğrencileri kucaklayan Vali Çeber, “Hepinizi çok seviyoruz, ailelerinize selamımı iletin, sizleri ziyarete tekrar geleceğim.” dedi.

 

Safranbolu Meclis Üyelerine Soruşturma…

Okan Küçük Yorumluyor…  ZEKİ ÇAYLI’NIN İHRACI İÇİN DİSİPLİN KURULU OY BİRLİĞİYLE KARAR ALMIŞ. HELAL OLSUN ALİ HOCA, HELAL OLSUN ÖĞRENCİ BÜYÜKLERİMİZ… KARABÜK ANITINA YENİ VALİLİK BİNASI YAPILMALI MI ? 18.01.2018

Birleşik Metal İş, İşçilerle Nöbette

Zeki Çaylı İhraç Ediliyor…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle