Hoşgeldiniz  

Vali Çeber’den Marzinc’e İnceleme Ziyareti

Okan Küçük | 31 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Vali Kemal Çeber, MARZİNC Marmara Geri Kazanım Firmasının Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 

     Organize Sanayi Bölgesi (KARORSAN) Müdürü Alper Tolga Saka ile birlikte MARZİNC firmasında incelemelerde bulunan Vali Kemal Çeber’e MARZİNC Yönetim Kurulu üyeleri ve Genel Müdür Metin Altan tarafından üretim süreci ve tüm konularda bilgi verildi. 

     Vali Çeber özellikle çevreyle ilgili yatırımları tek tek sorarak inceledi ve yerinde gördü. Bacadaki filtre sistemlerinden cüruf alanına kadar çevre yatırımları hakkında bilgi aldı. 

     Yönetim Kurulu tarafından çevre ile ilgili herhangi bir problemin kalmadığı, yatırımların devam ettiği, atık sahasında depolanan cürufun tamamen kaldırıldığı ve bundan sonra da günlük olarak cürufun nakledilerek hiçbir şekilde depolama yapılmadığı anlatıldı. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Vergili, “İYİ Parti Yarını Olmayan Bir Partidir”

Üniversite Öğrencileri Sertifikalarını Aldı

Kaymakam Demirel Halk Buluşmalarına Devam Ediyor

Karabük’te Bir Parti Daha Milletvekili Aday Listesinde Değişiklik Yaptı

Etiketler:

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle