Hoşgeldiniz  

Vali Çeber’den TSO’ya Ziyaret

Okan Küçük | 21 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Valisi Kemal Çeber, yapılan TSO seçiminin ardından kendisini ziyarete gelen Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Mehmet Mescier ve Yönetim Kuruluna iadeyi ziyarette bulundu. 

               Ziyarette Vali Kemal Çeber’e, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Defterdar Osman Koçaş, Ticaret İl Müdürü Ferudun Karataş ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu eşlik etti. 

              Sohbet ve fikir alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyarette Karabük Organize Sanayi Bölgesinin (KARORSAN) doluluk oranı, boş parseller ve talepler, Eskipazar İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin son durumu ve Yenice Orman Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi gibi ilimizi yakından ilgilendiren birçok konu görüşüldü. 

             Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO başkanı Mehmet Mescier ve Yönetim Kurulu üyeleri Vali Kemal Çeber ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Vergili; “Türkiye’nin En Zengin Belediyesi Karabük Belediyesidir”

İYİ PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BELLİ OLDU

Karabük Ak Parti Listesi…

KARABÜK HAVAALANI JEOLOJİK ETÜDÜ YARIN YAPILIYOR

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle