Hoşgeldiniz  

Vali Çeber’e Doğum Günü Süprizi

Okan Küçük | 10 Ağustos 2018 | Genel A- A+

                      İlimizde göreve başladığı günden bu güne kadar, her zaman şefkatini ve yardımlarını yanımızda hissettiğimiz, çocuk kuruluşlarımızın “Vali Baba’sı”,  huzurevi sakinlerimizin “Vali Bey’i” olarak gönüllerde taht kuran Vali Çeber , Aile ve sosyal politikalar Müdürü  Galip SÖKMEN,  Müdür Yardımcısı ve beraberindeki çocuklar ile yaşlılar  eşliğinde Makamlarında sürpriz bir ziyaretle doğum günlerini kutlayarak, kendilerine ömür boyu mutluluk ve başarılar dilendi.
            Huzurevi sakinleri ve çocukların bu sürprizi karşısında duygusal anlar yaşayan Vali ÇEBER 05 Ağustos tarihinin hem kendisinin doğum günü hem de evlilik yıldönümü olduğunu söyleyerek ziyaretten  duyduğu memnuniyeti ifade etti ve;  “Sizlerin kuruluşlarda sağlıklı hizmet almanız için hiçbir fedakarlıktan kaçınmam asla söz konusu olamaz. Çocuklarımızın; vatanımızın, milletimizin, bayrağımızın ve dini değerlerimizin önemini kavrayarak yetişmeleri benim en büyük arzumdur.” dedi.
            Karşılıklı sohbet ile devam eden ziyaret Vali Çeber’in ikramları ile sona erdi.

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle