Hoşgeldiniz  

Vali Çeber’e Doğum Günü Süprizi

| 10 Ağustos 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

                      İlimizde göreve başladığı günden bu güne kadar, her zaman şefkatini ve yardımlarını yanımızda hissettiğimiz, çocuk kuruluşlarımızın “Vali Baba’sı”,  huzurevi sakinlerimizin “Vali Bey’i” olarak gönüllerde taht kuran Vali Çeber , Aile ve sosyal politikalar Müdürü  Galip SÖKMEN,  Müdür Yardımcısı ve beraberindeki çocuklar ile yaşlılar  eşliğinde Makamlarında sürpriz bir ziyaretle doğum günlerini kutlayarak, kendilerine ömür boyu mutluluk ve başarılar dilendi.
            Huzurevi sakinleri ve çocukların bu sürprizi karşısında duygusal anlar yaşayan Vali ÇEBER 05 Ağustos tarihinin hem kendisinin doğum günü hem de evlilik yıldönümü olduğunu söyleyerek ziyaretten  duyduğu memnuniyeti ifade etti ve;  “Sizlerin kuruluşlarda sağlıklı hizmet almanız için hiçbir fedakarlıktan kaçınmam asla söz konusu olamaz. Çocuklarımızın; vatanımızın, milletimizin, bayrağımızın ve dini değerlerimizin önemini kavrayarak yetişmeleri benim en büyük arzumdur.” dedi.
            Karşılıklı sohbet ile devam eden ziyaret Vali Çeber’in ikramları ile sona erdi.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle