Hoşgeldiniz  

Vali Çeber’e Ziyaret

Okan Küçük | 08 Mayıs 2018 | Genel A- A+

İçişleri Bakanlığı tarafından vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi amacıyla kurulan ‘Açık Kapı’ projesi kapsamında görev yapacak olan personeller Sorumlu İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Hüseyin Zafer ile birlikte Vali Kemal Çeber’i ziyaret etti.

                 Proje kapsamında Yeşil Mahalledeki yeni Valilik Binası giriş katında hizmet verecek olan Açık Kapı Biriminde 5 personelin görevlendirildiğini ifade eden Vali Kemal Çeber, “Vatandaşlarımız, Valiliklerde bulunan Açık Kapı Bürolarına giderek veya internet üzerinden online olarak ya da yakında hizmete geçecek olan mobil uygulama yoluyla başvuru yapabilecekler.

               Başvuru yapıldığı anda başvuru sahibine sms yoluyla bir başvuru numarası gönderilecek, başvuru elektronik sisteme kaydedilecek sonrasında başvuru sahibi başvuru durumunu online olarak takip edebilecektir. Oluşturulan başvurular konusuna göre ayrıştırılarak ilgili kuruma yönlendirilip 7 gün içinde olumlu ya da olumsuz cevaplanması sağlanacak. Projeyle vatandaşlarımızın isteklerine karşılıklı güven ortamı içinde cevap verilmesi ve sorunlarının hızlı, etkin ve verimli bir şekilde çözümlenmesi amaçlanmaktadır” dedi.

            Eğitim alarak göreve başlayacak personeli tebrik eden Vali Çeber “Açık Kapı” personeline görevlerinde başarılar diledi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Safranbolu’da ‘Özel Eller Sergisi’ Açılışı Yapıldı

Yenice’liler Eğitim Ve Kültür Dayanışma Derneği İlk Kongresini Yaptı

NECDET AKSOY’UN İHRAÇ KARARI İADE EDİLDİ

KARABÜK’TE TAKIMI BU HALE GETİRENLERE YAZIKLAR OLSUN !

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle