Hoşgeldiniz  

Vali Fuat Gürel’in 10 Nisan Polis Haftası kutlama mesajı

Okan Küçük | 09 Nisan 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

        Karabük Valisi Fuat Gürel Emniyet Teşkilatının 174. Yıldönümü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Vali Gürel mesajında:”Köklü bir geçmişe, bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olan, vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliğini temin etmek amacıyla zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin cansiperane gayretlerini sürdüren Polis Teşkilatımızın şanla ve şerefle dolu 174. Yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Gücünü kanunlardan, desteğini halkımızdan alan Polis Teşkilatımız bugünün Büyük ve Güçlü Türkiye’sinde sahip olduğu araç, gereç ve teknik imkânların yanı sıra dürüst, özverili ve yardımsever olmasıyla da milletimizin sevgisini ve saygısını kazanmış, saygın bir yapıda üstün başarılara imza atmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatımızın 174. Kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Gününü kutluyor, vatan nöbetinde şehit olan güvenlik mensuplarını saygı ve rahmetle anıyor; gazi olan, emekli olan ve hali hazırda bu kutsal görevi ifa eden tüm personelimize aileleri ile birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.”dedi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle