logo

Vali Fuat Gürel,Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu.

Vali Fuat Gürel, ilimizde yapımı devam eden Merkez Anayasa Ortaokulu ve Safranbolu Kanuni Ortaokulu ile restorasyon çalışmaları devam eden Safranbolu Kale Altı İlkokulu inşaatlarında  incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi  aldı.

12 dersliğin bulunduğu Anayasa İlkokulu  Binası inşaatında  devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Vali Gürel, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ve yetkililerden bilgi  aldı.

Restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Müze olarak kullanılması planlanan Safranbolu eski Kale Altı İlkokulunda devam eden çalışmaları inceleyen  Vali Gürel, Altın Safran Belgesel Müzesi ve Akademisini de gezerek yetkililerden bilgi  aldı.

16 derslik  olarak yapılan ve geçici  kabul aşamasına gelen Safranbolu Kanuni Ortaokulunda devam eden çalışmaları inceleyen Vali Gürel, binayı  gezerek yetkililerden bilgi aldı.

İncelemelerde Vali Fuat Gürel’e, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ile Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ve teknik heyet eşlik etti.

Vali Fuat Gürel, ilimizde yapımı devam eden Merkez Anayasa Ortaokulu ve Safranbolu Kanuni Ortaokulu ile restorasyon çalışmaları devam eden Safranbolu Kale Altı İlkokulu inşaatlarında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ