logo

Vali Gürel, 100. Yıl Mahallesindeki esnafları ziyaret etti.

Vali Fuat Gürel, normalleşme süreci kapsamında 1 Haziran tarihinden itibaren tekrar faaliyete geçen restoran, lokanta, kafe, pastane, börekçi, tatlıcı ve içerisinde yeme-içme hizmeti sunan işletmelerin yer aldığı işyerlerini gezerek Kontrollü Sosyal Hayat uyarılarında bulundu.

Bu kapsamda 100. Yıl Mahallesinde faaliyet gösteren işyerleri ve taksi durağını ziyaret eden Vali Gürel, işletmelerin aldığı tedbir ve önlemleri yerinde gördü. Uzun süre sonunda tekrar faaliyete başlamalarından dolayı esnaflara hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Gürel, bereketli bol kazanç temennisinde bulunarak, tedbir ve kuralların Koronavirüs tehlikesi sona erene kadar esnetilmeden, hassasiyetle uygulanmaya devam edilmesi gerektiğini belirtti.

Esnaflardan temizlik, hijyen ve sosyal mesafe kurallarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri konusunda uyarılarda bulunan Vali Gürel, maskesiz gezen vatandaşlara maske dağıtarak kurallara uymalarını istedi..

100. Yıl Mahallesinde gerçekleşen “Kontrollü Sosyal Hayat Denetiminde” Vali Fuat Gürel’e, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü ile 100. Yıl Mahallesi Muhtarı Bayram Marul eşlik etti.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ