logo

Vali Gürel, Devam Eden Çalışmaları İnceledi.

Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Kastamonu Devrekani İl Genel Meclis Üyesi Ali Kaya ve Karabük İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri ekip başı Mustafa Aydın ile birlikte Kadıoğlu Köyü Köprüsü, Kadıoğlu Köyü Merkez Mahallesi ve Sofu Mahallesi ile Erenler Köyünde Karabük İl Özel İdaresi ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları inceleyerek bilgiler aldı.

Sel afetinin ardından ulaşıma kapanan ve Karabük İl Özel İdaresi ekipleri yoğun çalışmaları ile dün ulaşıma açılan bölgede gerçekleştirilen çalışmaları inceleyen Vali Gürel; “Karabük İl Özel İdaremiz tarafından Devrekani İlçesi’nde hummalı bir çalışma yürütülüyor. İş makinelerimize birkaç ekleme daha yaparak buradaki sıkıntıları daha hızlı bir şekilde gidermek amacıyla çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Sürekli incelemeler yaparak çözüm üretmeye ve Devrekani İlçesini biran önce eski günlerine döndürmek için çalışıyoruz. Şuan ekiplerimiz sabah erken saatlerden gece geç saatlere büyük bir gayretle çalışıyor. Menfez ve yol çalışmalarının haricinde içme suyu çalışmalarımız da devam ediyor. Devrekani İlçesi’nin köylerini sel afetinden önceki günlerine kavuşturmak için büyük bir özveri ile çalışan Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve ekibine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Vali Fuat Gürel, Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Kastamonu Devrekani İl Genel Meclis Üyesi Ali Kaya ve Karabük İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri ekip başı Mustafa Aydın ile birlikte Kadıoğlu Köyü Köprüsü, Kadıoğlu Köyü Merkez Mahallesi ve Sofu Mahallesi ile Erenler Köyünde Karabük İl Özel İdaresi ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmaları inceleyerek bilgiler aldı.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ