Hoşgeldiniz  

Vali Gürel Esnaflarla Bir Araya Geldi.

Okan Küçük | 26 Şubat 2019 | Genel A- A+

        Vali Fuat Gürel, Fevzi Fırat Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnaflarla bir araya gelerek esnaflarımızın sorunlarını ve taleplerini dinledi. Cadde esnafları tarafından belirtilen talep ve sorunları not alan Vali Gürel, konuların yasal mevzuatlar çerçevesinde araştırılarak gereğinin yapılması için beraberindeki kurum müdürlerine talimat verdi.

       Ziyarette Vali Fuat Gürel’e, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Yardımcısı J. Albay Mustafa Kuraş, Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen, KOSGEB Müdürü Serhat Saygın, Ticaret İl Müdürü Feridun Karataş, İşkur İl Müdür V. Mustafa Çalış, İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk ve Bayır Mahalle Muhtarı Mehmet Özen hazır bulundu.

      Trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla hayata geçirilen proje ve Safranbolu ilçemizin pilot bölge ilan edildiği, israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atık miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayesinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen Sıfır Atık Projesi hakkında esnaflarımıza bilgiler veren Vali Fuat Gürel esnaflarımızı “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” , “Sıfır Atık” projelerine destek olmalarını istedi.Vali Gürel, esnaflarla bir süre sohbet ederek bereketli kazançlar ve hayırlı işler temennisinde bulundu.

        

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle