Hoşgeldiniz  

VALİ GÜREL İLÇE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

| 09 Kasım 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

           Karabük Valisi Fuat Gürel kurum müdürlükleri ziyaretlerine devam ediyor.

        Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere kurum müdürleri ile birlikte Ovacık ilçesini ziyaret eden Vali Gürel, Ovacık Kaymakamlığı önünde Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu, Ovacık Belediye Başkanı Zafer Küpler, İl Genel Meclis üyeleri Muharrem Öter ve Recep Başdağ, ilçe müdürleri ve muhtarlar tarafından karşılandı.

           Kaymakamlık Makamında Kaymakam Doğu’dan ilçenin genel durumu, yürütülen projeler ve ilçenin ekonomik yapısı hakkında brifing alan Vali Gürel daha sonra Kamp Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu.
Ovacık ilçemize gerçekleştirdiği ziyaret de Kore Gazileri Sebahattin Orhan, Süleyman Süze, Nurettin Orhan, Mevlüt Karaçam ve Ahmet Üykü ile bir araya gelen Vali Fuat Gürel, Kore Gazisi Sebahattin Orhan’ın evinde bir süre sohbet etti.

        Ovacık ilçemizde son olarak Öğretmen Hasan Denli Kültür Evini ziyaret eden Vali Gürel, Kültür Evi ve İlçe Halk Kütüphanesinde incelemelerde bulunarak Kaymakam Doğu’dan bilgiler aldı.

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ?

Mescier’in 10 Kasım Mesajı

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle