Hoşgeldiniz  

Vali Gürel, köy muhtarlarıyla bir araya geldi

Okan Küçük | 03 Mayıs 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

        Karabük Valilsi Fuat Gürel Köy Muhtarları ile Bir araya gelerek köylerdeki sorunları dinlemek için bir araya geldi.

          Merkeze bağlı Köy Muhtarlarının sorun ve taleplerinin dinlenilmesi amacıyla Vali Fuat Gürel Başkanlığında yatırımcı kurum müdürleri ve  Köy Muhtarlarıyla bir araya geldi.

        Valilik Büyük Toplantı Salonunda Vali Fuat Gürel Başkanlığında yapılan Muhtarlar Toplantısına Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Mustafa Kuraş, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, yatırımcı kurum müdürleri ile köy muhtarları katıldı.

     Yatırımcı kurum müdürleri sırayla söz alarak köylerimizde yapılan, yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile verilen hizmetler hakkında Vali Gürel ve muhtarlarımıza bilgilerin verildiği toplantıda kurum müdürlerimize kendi kurumlarını ilgilendiren konularda muhtarlarımız sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdiler.

     Muhtarlarımızın tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında yasal mevzuat çerçevesinde gerekenin yapılacağını belirten Vali Gürel, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak kurum müdürlerine söz vererek, onların da görüşlerini aldı.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle