Hoşgeldiniz  

Vali Gürel, kurum ziyaretlerine devam ediyor.

| 14 Aralık 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

         Vali Fuat Gürel, kurum ziyaretleri kapsamında İl Yazı İşleri Müdürü Şerafettin Kelleci ve Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü ile birlikte TCDD İşletme Müdürlüğü ile Gar Müdürlüğünü ziyaret etti.

       Ziyaretine ilk olarak Demiryolu Trafiği Kontrol Odasında yaptığı inceleme ile başlayan Vali Gürel, TCDD İşletme Müdürü Hakan Göyneksiz, Gar Müdürü Aydın Çeştepe ve çalışanlardan bilgiler aldı.

      TCDD’nın Karabük’ten Zonguldak istikametine 16.00 seferini yapacak olan trenin makinist kabininde ve yolcu kompartımanında incelemelerde bulunan Vali Gürel, yolculara hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.

      Gar Müdürü Aydın Çeştepe yaptığı sunumda, misyon ve vizyon, TCDD Teşkilat Şeması, bölge müdürlükleri, iştirakler, bölge organizasyon şeması, İşletme Müdürlüğü, Gar Müdürlüğü, Ülkü Gar Müdürlüğü, Yeşil Yenice İstasyonu ve Eskipazar İstasyonu, Teslim alma ve Tesellüm Müdürlüğü, TSİ Başkontrolörlüğü, Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon Şeflikleri, Demiryolu Emniyeti ve Risk Yönetimi Kontrolörlüğü, Demiryolu Bakım ve Oranım Şeflikleri, Koruma ve Güvenlik Şefliği, Emlak Şefliği, Lojistik Müdürlüğü, TCDD A.Ş Araç Bakım Müdürlüğü, Yolcu Hizmetleri Şefliği, yolcu taşımacılığı, yük taşımacılığı, TCDD Karabük Gar Müdürlüğü gelen ve giden yük durumu, personel durumu, altyapı, araç gereç ve tesisler hakkında Vali Gürel’e bilgiler verdi.

 

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle