Hoşgeldiniz  

Vali Gürel, Mahalle Muhtarlarını dinledi

| 10 Mayıs 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

         Vali Fuat Gürel, Merkez Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelerek vatandaşlarımız tarafından Muhtarlarımıza iletilen sorun ve talepleri dinledi.

    Karabük Valiliği Büyük Toplantı Salonunda Vali Fuat Gürel Başkanlığında yapılan Muhtarlar Toplantısına Vali Yardımcısı İsmail Bayata, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım,  yatırımcı kurum müdürlerimiz ile Merkez Mahalle        Muhtarları katıldı.

       Kurum müdürleri kendi kurumları tarafından merkez mahallelerimizde planlanan, yapılan, yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile verilen hizmetler hakkında Vali Gürel ve muhtarlara bilgiler verdi.

      Yatırımcı Kurum Müdürlerinin yaptığı bilgilendirmenin ardından muhtarlarımız sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdiler. Muhtarlarımızın tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Vali Gürel, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak kurum müdürlerine söz vererek, onların da görüşlerini aldı.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle